Забронювати онлайн, кімнату в приватному будинку поруч з готелем Кайзер
 
 
  


Ресторан в Чернівцях, відпочинок в Чернівцях, ресторан на Буковині.


   На території комплексу "Кайзер" розкинувся затишний літній майданчик ресторану в Чернівцях "Кайзер" зі старовинною смерековою хатою, водяним млином, маленьким водоспадом та дерев’яними альтанками, повитими виноградною лозою. Всі страви, що тут подаються, приготовані обов’язково так, як їх готували за прадіда – на живому вогні.

 Розташований в затишному куточку ресторану в Чернівцях "Кайзер", серед вікових дубів, кленів, яблунь та виноградної лози він зачаровує з першого погляду, відволікає від міської метушні,  викликає лише самі позитивні емоції та має все необхідне для приємного відпочинку не залишить байдужими шанувальників буковинського колориту, смачної їжі, гарного обслуговування та чисто людського відпочинку. 

   Літній майданчик ресторану в Чернівцях "Кайзер" розрахований на 125 місць, на його території розкинулися 11 дерев'яних альтанок кожна з яких розрахована на 8 осіб, смерекова хата що здатна прийняти 20 осіб, водяний млин в якому розмістяться 6 осіб та банкетний стіл на 10 місць під мальовничю виноградною лозою.

  Ресторан в Чернівцях "Кайзер" відноситься до ресторанів «буковинської лінії» і пригощає відвідувачів стравами буковинської, європейської та вірменської кухонь.

 Тут веселий настрій, добра кухня, кращий відпочинок в Чернівцях та спогади на довгий час.

                                І Ви ще думаєте де відпочити в Чернівцях?

 

                                      Тут завжди раді Вам!!!

 


E-mail: kaiser.chernivtsi@gmail.com
Сайт:
www.kaiser-hotel.com.ua

 
 

 
  © 2007, компанія “Готельний комплекс Кайзер“
створення сайту
alternati.net Sitemap